Brygadzista / monter do robót wodno - kanalizacyjnych (również cała Brygada)

POLAQUA Sp. z o.o.

Łomża, Szczuczyn

14 dni temu

W związku z prowadzonymi projektami budowy drogi ekspresowej S-61 poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomża, Szczuczyn
ZADANIA:
  • wykonywanie robót wodno-kanalizacyjnych na odcinkach budowy drogi ekspresowej S-61 na terenie województwa podlaskiego (okolice Łomży, okolice Szczuczyna);
  • montaż sieci wodno-kanalizacyjnej;
  • obsługa maszyn (zagęszczarki, piły, przecinarki, niwelatora).
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w robotach przy montażu sieci wodno-kanalizacyjnej;
  • umiejętność obsługi niwelatora (brygadzista);
  • umiejętność obsługi oraz uprawnienia na zagęszczarki, piły, przecinarki (monterzy).
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę, zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • opieka medyczna, inne benefity pracownicze.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista