Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista obszaru Spawalni

Dekpol S.A.

Pinczyn k. Starogardu Gdańskiego

5 dni temu

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku.
Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pinczyn k. Starogardu Gdańskiego
Opis stanowiska:
  • koordynowanie pracy spawaczy,
  • wspomaganie pracy zespołu w przypadku pojawienia się problemów,
  • przeprowadzanie szkoleń i instruktaży stanowiskowych dla pracowników,
  • kontrola wykonywanych zleceń w trakcie produkcji oraz po jej zakończeniu,
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP, kontrolowanie porządku na stanowiskach,
  • współpraca z kierownictwem.
Wymagania:
  • dobra znajomość rysunków technicznych,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • Umiejętność planowania, organizowania i koordynowania pracy zespołu,
  • Dobra obsługa komputera i urządzeń skanujących,
  • Komunikatywność, otwartość i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności budowania i zarządzania zespołem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet medyczny,
  • codziennie świeże owoce,
  • miłą atmosferę w pracy.

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku:

Dekpol S.A.
ul. Gajowa 31
83-251 Pinczyn
tel. 058/ 560 10 75

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Aplikujesz na ogłoszenie