Brygadzista robót bitumicznych

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

Jaworzno

6 godz. temu

W celu wzmocnienia naszego zespołu w obszarach budownictwa drogowego poszukujemy do pracy:

Brygadzista robót bitumicznych
Miejsce pracy: Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie bieżącego nadzoru nad powierzoną brygadą.
  • Rzetelna współpraca z kierownikiem budowy.
  • Kontrola nad powierzonym mieniem firmy.
  • Dbałość o terminowość i wysoką jakość realizacji pod względem technicznym.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie w branży budowlanej.
  • Doświadczenie przy pracach bitumicznych.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Kartę Multisport.

Czekamy na Twoje podanie (CV, list motywacyjny) z dopiskiem
„brygadzista robót bitumicznych” pod niżej podany adres:


BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 11
54-517 Wrocław
e-mail: kadry@bergerbau.pl

 

 APLIKUJ TERAZ 

Poznaj

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

Jesteśmy przygotowani, aby sprostać wyzwaniom jutra i posiadamy wysokie kompetencje, pozwalające nam  realizować wymagające projekty budowlane. Cechuje nas pasja do tworzenia inteligentnych rozwiązań, które otwierają nowe horyzonty na przyszłość.
Budowanie z myślą o jutrze i oferowanie najwyższej jakości od etapu projektowania do zakończenia budowy - takie było motto założyciela naszej firmy, Hansa Bergera w 1905 roku. Z firmy budowlanej Hans Berger rozwinęła się GRUPA BERGER, rodzinna, średniej wielkości grupa firm działających w przemyśle budowlanym oraz branży materiałów budowlanych z licznymi filiami, spółkami zależnymi i udziałowymi w kraju i za granicą oraz z siedzibą główną w Pasawie. Dzisiaj jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej pozycji w branży budowlanej.
Główne obszary kompetencji to wymagające inwestycje budowlane, produkcja i dostawa wysokiej jakości betonu , a także wydobycie i przetwarzanie wysokiej jakości surowców.
Połączenie wyspecjalizowanych jednostek naszej grupy umożliwia również realizację usług kompleksowych. Szeroki wachlarz usług i wysoki poziom tworzenia własnej wartości, własne zakłady do produkcji betonów i mas bitumicznych, własny zakład prefabrykacji, najnowocześniejsza  flota pojazdów i sprzętu, a także własne surowce i materiały budowlane oraz, co stanowi bardzo ważny aspekt, 2900 wysoce wykwalifikowani  pracownicy firmy BERGER to gwarancja najwyższej jakości i najlepszych ekonomicznych, zorientowanych na klienta rozwiązań z jednego źródła.
Na fundamentach i wartościach odnoszącej sukcesy rodzinnej firmy z tradycjami, stale i  konsekwentnie powiększamy sukces GRUPY BERGER.

Innymi filarami naszej ekspansji są:
• ekonomiczna siła grupy przedsiębiorstw,
• nasze pragmatyczne myślenie i działanie charakterystyczne dla średniej wielkości przedsiębiorstwa
• i oczywiście idea przewodnia naszego założyciela, Hansa Bergera, która jest zawsze żywo praktykowana: budowanie z myślą o jutrze i rzetelna oferta najwyższej jakości, od planowania do zakończenia.

 
Poznaj stanowisko: Brygadzista 
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista