Zobacz więcej ofert pracy

brygadzista

SOBEX Sobota Sp.J.
Trzebicz
praca stacjonarna
6142 dni temu

Ogłoszenie numer: 31670, z dnia 2007-07-23

Firma SOBEX Sobota Spółka Jawna istnieje na rynku już od ponad 15 lat. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w produkcji galanterii ogrodowej drewnianej, pozwoliło nam ono zdobyć uznanie klientów na rynkach zachodnich oraz krajowym. Nasza firma zajmuje się również produkcją bio masy co w skuteczny sposób wpływa na ochronę środowiska naturalnego.

brygadzista

Miejsce pracy: Trzebicz

Opis stanowiska

- Nadzór nad pracą podległych pracowników, - Przydzielanie zadań, - Kontrola jakości wykonanej pracy, - Przygotowanie raportów dotyczących przebiegu pracy, - Ścisła współpraca z kierownikiem/dyrektorem zakładu, - Szkolenie pracowników produkcyjnych w zakresie procesów, czynności, produktów oraz cech jakościowych, - Tworzenie oraz aktualizacja tabeli kwalifikacji oraz wprowadzanie odpowiednich działań przy odstępsytwach stanu faktycznego od żądanego, - Odpowiedzialność za realizację konkretnych zleceń produkcyjnych na kierowanych przez Państwa zmianie z zachowaniem wymaganej jakości, terminów dostaw oraz celów z zakresu kosztów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru obróbki/technologii drewna, - Doświadczenie, najlepiej jako brygadzista/mistrz, - Talent organizacyjny oraz kompetencje w zakresie pracy grupowej, - Umiejętność obsługi maszyn do obróbki drewna, - Łatwość nawiązywania kontaktów, dążenie do wyznaczonych celów, - Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

- Praca w nowoczesnym systemie, - Możliwość rozwoju, doskonalenia zawodowego oraz urzeczywistniania własnych ideii, - Motywująze wynagrodzenie.