Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Chapter Lead w obszarze modelowania ryzyka kredytowego

ING Tech Poland

Warszawa

9 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: /MB/HRC/CRM/KG7306
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (stopień magistra lub doktora), najlepiej w zakresie ekonometrii, ekonomii, statystyki lub matematyki
  • Posiadasz co najmniej sześć lat praktycznego doświadczenia w zakresie zarządzania modelami ryzyka kredytowego, lub rynkowego
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Wiedzę techniczną i doświadczenie w zakresie praktyk audytorskich, metodologii i regulacji nadzorczych w bankowości / ubezpieczeniach
  • Umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, w tym umiejętność tworzenia wysokiej jakości dokumentacji, raportów i wskazówek dotyczących metodologii
Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 9:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Zajęcza 4, Warszawa
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
25%- Terminowa realizacja zadań
25% - Zarządzanie modelami ryzyka
25% - Zarządzanie kontaktami oraz współpraca m.in z regulatorem
25%- Zarządzanie wymaganiami oraz współpraca z jednostkami IT
Pozostałe wymagania
  • Duże doświadczenie i znajomość wymagań regulacyjnych
  • Doskonałe umiejętności planowania i zarządzania projektami
  • Doskonałe umiejętności w zakresie doradztwa i zarządzania ludźmi
  • Proszę o przesłanie CV w języku angielskim
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:

Poznaj stanowisko: Lider Zespołu (Team Leader)

Team leader, tłumaczony po prostu jako lider zespołu jest osobą menedżerem koordynującym i nadzorującym prace danego zespołu pracowników w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Jego zadaniem jest wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania. ...
Lider Zespołu (Team Leader) Praca Lider Zespołu (Team Leader)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (51)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (983)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2288)
Radom (173)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (71)