Cieśla / Zbrojarz / Murarz
MATSON
Gdańsk, Gdynia
20 - 32 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
9 dni temu

Ogłoszenie numer: 4899898, z dnia 2021-06-08

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia

Opis stanowiska

Praca na budowach głównie na terenie województwa Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego

Wymagania

  • Doświadczenie w wykonywanym zawodzie
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy
  • Mile widziana znajomość czytania rysunków technicznych
  • W przypadku brygadzistów - umiejętność prowadzenia kilkuosobowej brygady

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania i transportu

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@matson.pl lub telefonicznego: 733-849-849 bądź poprzez przycisk Aplikuj