Copywriter

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Zaczernie

14 godz. temu

Copywriter
Miejsce pracy: Zaczernie
Opis oferty

Storytelling, claimy, CTA, pisanie "pod SEO”, mailingi i media społecznościowe nie mają dla Ciebie tajemnic? Wiesz czym różni się średnik od średniówki, a zgłębianie zakamarków semantyki jest dla Ciebie najlepszą rozrywka? To wiemy - przecież jesteś copywriterem. Być może, jako odpowiedzialnemu użytkownikowi języka, nieco przeszkadza Ci nadmiar anglicyzmów w pierwszym zdaniu ogłoszenia, jednak na pewno przywykłeś do pewnych ułomności branżowego żargonu.

Jeżeli natomiast swoje zamiłowanie i talent do tworzenia treści w oparciu o wartościowe strategie marketingowe chcesz rozwijać w inspirującym środowisku… Może czas aplikować do Cyfrowa Foto?

Zastanawiasz się teraz, czy Cyfrowa Foto to miejsce dla Ciebie? Ufamy, że tak!

Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale też doświadczenie zakupowe było dla każdej osoby wyjątkowym doświadczeniem. Jesteśmy firmą technologiczną - na każdym etapie produkcji i procesu zakupowego wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania i nie boimy się szukać nowych dróg oraz wytyczać trendów.

Pracujemy w atmosferze pełnej kooperacji, inspirując się wzajemnie i wykorzystując nowatorskie metody zarządzania procesami.

Zaintrygowaliśmy Cię? A zatem do dzieła - prześlij nam dokumenty rekrutacyjne (cv, portfolio, a zamiast klasycznej próbki tekstu dołącz swój własny, krótki autopromocyjny materiał godny mistrza copywritingu) i spotkajmy się, aby porozmawiać o tym, jakie wartości możemy sobie zaoferować.

Koniecznie dołącz swój własny, krótki autopromocyjny materiał godny copywritera, z którym zapragniemy podjąć współpracę.

Zakres obowiązków
  • przekładanie idei kreatywnych i strategii na teksty marketingowe
  • bieżące tworzenie tekstów marketingowych na różnych poziomach: strona www, social media, teksty reklamowe, claimy do kampanii, mailingi
  • realizacja projektów do kampanii w założonym czasie
  • współtworzenie idei kreatywnych do kampanii
  • tworzenie treści marketingowych zarówno na rynek polski jak i zagraniczny: call to actions, claimy, hasła, content
Poszukiwane kompetencje

Kluczowe wymagania:
  • co najmniej 2 lat doświadczenia w dziale kreacji agencji reklamowej (copywriter) lub dziale marketingu w obszarze kreacji/copywritingu
  • rozumienie zróżnicowanej specyfiki tworzenia tekstów marketingowych (claim/body tekst/blog/social media/mailing)
  • znajomość zasad tworzenia tekstów marketingowych w tym przede wszystkim tekstów marketingowych w obszarze digital (CTA/RTB/SEO/inicjowanie zaangażowania)
  • umiejętność konsekwentnego tworzenia w jednej, przyjętej stylistyce językowej (tożsamość językowa marki)
  • umiejętność tworzenia zróżnicowanych, interesujących tekstów marketingowych w oparciu o zasady storytellingu
  • znajomość zasad i umiejętność tworzenia tekstów reklamowych ograniczonych ilościowo (fb ads/google ads)
  • perfekcyjna znajomość gramatyki i interpunkcji

Dodatkowe wymagania / dodatkowe kompetencje:

  • doświadczenie w przygotowywaniu kampanii na rynki zagraniczne
  • znajomość angielskiego oraz co najmniej jednego języka obcego z puli (DE, ES, ITA, FRA)
  • umiejętność proofreadingu, korekty i redakcji
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań z ludźmi którzy lubią to co robią
  • realny wpływ na rozwój poszczególnych marek
  • gwarancję rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • duża samodzielność w realizacji celów
  • partnerska relacja ze współpracownikami
  • udział w realizacji interesujących projektów
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy Cyfrowa Foto - Rzeszów / Zaczernie 190

Prześlij do nas CV, a zamiast listu motywacyjnego koniecznie dołącz swój własny, krótki autopromocyjny materiał godny copywritera, z którym zapragniemy podjąć współpracę.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Poznaj stanowisko: Copywriter
Copywriter to osoba zajmująca się pisaniem tekstów wykorzystywanych w reklamach prasowych, radiowych, telewizyjnych oraz w ulotkach, broszurach itp. Copywriter współtworzy reklamę razem z dyrektorem kreatywnym, grafikiem, innymi członkami zespołu kreatywnego. Zawód copywritera łączy w sobie umiejętności artystyczne, językowe, wiedzę psychologiczną i ...
Praca Copywriter