Cukiernik / Piekarz

Praca.pl Sp. z o.o.
Warszawa, Targówek
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
dziś wygasa15 dni temu

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i pieczenie słodkości jak drożdżówki, pączki i inne.
  • Obsługa produktów - wybieranie z magazynu, dbanie o ich świeżość.
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku.
Wymagania:
  • Chęć pracy nocą (20:00-4:00, pełny etat).
  • Dobra organizacja pracy.
  • Zaangażowanie.
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.
  • Dokładność i przestrzeganie standardów.
  • Doświadczenie w piekarni czy cukierni.
  • Umiejętność pracy fizycznej.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy,
  • Szkolenia,
  • Pakiet medyczny,
  • Pakiet socjalny,
  • Ubezpieczenie grupowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj