Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Członek Energetycznej Komisji Kwalifikacyjnej

OŚWIATA i BIZNES

Zachodniopomorskie

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2599323, z dnia 2019-08-14

Poszukujemy kandydatów do pracy w Komisji Kwalifikacyjnej.

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne OŚWIATA, funkcjonujące przy „OŚWIATA i BIZNES” Sp. z o.o. działającej od 1959 roku, poszukuje kandydatów na Członków Komisji Kwalifikacyjnej (Komisji tzw. "SEP") stwierdzającej kwalifikacje osób zajmujących się dozorem i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych z zakresu Grup 1/2/3, na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie egzaminów ustnych z dozoru i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wśród pracowników z różnych branż i różnych szczebli,
  • możliwość prowadzenie szkoleń z tematyki związanej z dozorem i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wśród pracowników z różnych branż i różnych szczebli.

Wymagania

  • aktualne świadectwa kwalifikacyjne i jak najszerszy zakres uprawnień „E” i „D” z Grupy 1, 2 i 3, - mile widziane osoby posiadające wszystkie trzy grupy,
  • minimum 5 lat stażu pracy na stanowiskach dozoru i eksploatacji urządzeń energetycznych,
  • wykształcenie wyższe,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,
  • regularne zlecenia na egzaminy i szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj stanowisko: Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...
Energetyk Praca Energetyk