Data Engineer [Rekrutacja online]

ING Tech Poland

Warszawa

8 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz ponad 5 lat doświadczenia w obszarach System/Platform Engineering - budowaniu i zarządzaniu wysoce skalowalnymi systemami rozproszonymi, solidna wiedza z zakresu Functional Programming (FP) oraz zarządzania Distributed Systems,
  • Zdobyłeś co najmniej tytuł magistra informatyki lub pokrewnego kierunku, takiego jak AI / Machine Learning,
  • Cechują Cię wysokie umiejętności rozwiązywania problemów oraz pasja do Functional Programming (z typem FP Language, np. Scala) i Java,
  • Masz doskonałą wiedzę na temat pracy z Flink, Spark i Kafką w środowisku produkcyjnym,
  • Dysponujesz praktycznym doświadczeniem w optymalizacji i zarządzania modelami Machine Learned, ich ocenie oraz budowaniu złożonych protoków przetwarzania danych w czasie rzeczywistym,
  • Masz doświadczenie w wynajmie technologii baz danych w zarządzaniu systemami produkcyjnymi: Cassandra, Elastic, Redis, PostgreSQL, MongoDB lub podobne,
  • Biegle władasz językiem angielskim - w mowie i piśmie,
  • Cechuje Cię entuzjazm, pomagasz innym odnosić sukcesy, jesteś gotów brać odpowiedzialność i dostarczać wyniki,
  • Podejmujesz wyzwania w szybko zmieniającym się i złożonym środowisku,
  • Jesteś naturalnie współpracującą osobą, która słucha i inwestuje w innych, aby osiągnąć wspólne cele,
  • Jesteś nastawiony na cel i potrafisz sam się motywować,
  • Uważasz, że jedyną stałą jest zmiana. Masz otwarte podejście do nauki nowych paradygmatów programowania i technologii oraz do ustalenia ich w organizacji.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie lub zainteresowanie obszarem finansów,
  • Bycie zleceniodawcą repozytoriów Open Source,
  • Znajomość uczenia maszynowego (preferowane doświadczenie z rzeczywistymi wdrożeniami) lub przynajmniej duża chęć i zdolność nauki w tych umiejętności,
  • Dobra znajomość zautomatyzowanych frameworków testowych,
  • Doświadczenie w pracy zwinnej/scrumowej, albo przynajmniej gotowość do pracy w Agile;
  • Znajomość:
  • Języków programowania: Haskell, Python, R.
  • Scheduler: Airflow lub podobny.
  • Frameworki usług sieciowych: Http4s, Akka Http, Finch lub podobnych.
  • Technologie Container: Docker, Kubernetes lub podobnych.
  • Distributed System: HDFS, Ceph, Cassandra.
  • Chmury: Azure, GCP.
  • Szyfrowanie i bezpieczeństwo (SSL, obsługa certyfikatów).
  • CD for Machine Learning pipeline (CD4ML).
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 9:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Zajęcza 15, Warszawa (Powiśle)
    tutaj mieści się nasze biuro
Zadania:

40% - Budowanie złożonych data pipelines w celu opracowania oprogramowania analitycznego
30%- Projektowanie i wdrażanie architektury danych w ramach Data Platform Squad
10%- Zarządzanie i dalszy rozwój rozproszonych systemów i klastrów zarówno dla partii, jak i przesyłania strumieniowego danych za pomocą
10%- Korzystanie z Building Building Experience umożliwiającego szybkie, powtarzalne i zorganizowane eksperymentowanie modeli przez programistów
10%- Ścisła współpraca z data scientists w celu operacjonalizacji modeli w produkcji i uruchamiania modeli na dużą skalę w sposób rozproszony w trybie wsadowym, odpowiedzi na
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

1 EtapAplikacja
2 EtapRozmowa telefoniczna
3 EtapSpotkanie