Dekarz

VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k.

Mazowieckie

161 dni temu

Ogłoszenie numer: 2422768, z dnia 2019-05-13

outsourcing pracowniczy

Dekarz

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Poszukujemy dekarzy do pracy na terenie Holandii.

  • wykonywanie pracy na wysokościach,
  • układanie i zgrzewanie papy termozgrzewalnej oraz folii PCV,
  • obróbka materiałów.

Wymagania

  • doświadczenie na w/w stanowisku,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
  • mile widziany certyfikat VCA,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport do pracy,
  • niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy,
  • pakiety medyczne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Dekarz
Dekarz jest to osoba zajmująca się tworzeniem więźby dachowej, naprawianiem i pokrywaniem dachów pokryciami takimi jak: dachówki ceramiczne, blacho-dachówki, asfalt i masa bitumiczna, gonty, papa, płyty z tworzyw sztucznych, itp. Poza tym, pracownik ten zabezpiecza dach i budynek przed zawilgoceniem, np. zakłada rynny, rury spustowe oraz izolacje przeciwwilgociowe. A także planuje prace dekarskie i zaopatrzenie ...
Praca Dekarz