Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
Zobacz więcej ofert pracy

Dekarz

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
pomorskie
praca stacjonarna
1648 dni temu

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Dekarz
Miejsce pracy: pomorskie
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
  • tworzenie konstrukcji szkieletowych dachów
  • wykonywanie konstrukcji drewnianych u klientów: dachów, okien, balkonów, schodów, wiat i garaży
  • produkcja elementów dla klientów na terenie zakładu
  • krycie dachów płaskich i spadzistych
Wymagania:
  • doświadczenie jako dekarz
  • gotowość do szybkiego wyjazdu
  • prawo jazdy i własny samochód na wyjazd
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 2000€ netto/160 h (przy I klasie podatkowej)
  • darmowe mieszkanie
  • możliwość nadgodzin
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • ubezpieczenie
Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.