Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Design Engineer (Mechanical)

Barona HR Services Sp. z o.o.

Gościcino

790 dni temu


Barona jest międzynarodową firmą z sektora usług HR, której wizją jest przeprojektowanie procesu rekrutacji. Prowadzimy działalność w siedmiu krajach, które dają nam możliwość rekrutowania i relokacji osób poszukujących pracy za granicą. W Polsce specjalizujemy się w rekrutacji wielojęzycznej w BPO / SSC / ITO, produkcji, inżynierii i branży IT. Barona powstała w Finlandii 15 lat temu i jest obecnie liderem na rynku fińskich usług HR o przychodach 165 mln €. Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest Agencją zatrudnienia (nr licencji 8297) oraz członkiem Polskiego Forum HR.

 

Barona Engineering jest działem specjalizującym się w rekrutacji i wyszukiwaniu  specjalistów  z branży inżynieryjnej. Nasi konsultanci posiadają  duże doświadczenie w zakresie odnajdywania idealnych specjalistów  odpowiednich do specyficznych wymagań klienta.


Design Engineer (Mechanical)

Miejsce pracy: Gościcino

Aktualnie poszukujemy dla naszego skandynawskiego klienta zmotywowanych Design Engineer (Mechanical), którym oferujemy długotrwałą współpracę opartą na umowie o prace bądz B2B. Praca na stanowisku obejmować będzie udzał w wielu projektach inżynierskich oraz projektowanie produktów według specyfikacji klienta przy ścisłej współpracy z zespołami inżynierów.

 

Nasz klient oczekuje od kandydatów dobrej znajomości najczęściej używanych narzędzi projektowych 3D (preferowana znajomość Solid Works i/lub NX), otwartej i aktywnej postawy z umiejętnością łatwego rozwiązywania problemów. Kandydat powinien posiadać także odpowiednie wykształcenie techniczne, wcześniejsze doświadczenie w inżynierii ( min. 2 lata)  oraz doświadczenia w podstawowych obliczeniach metody elementów skończonych (MES) w mechanice. Ponadto, osoby zainteresowane powinny posiadać komunikatywny poziom języka angielskiego oraz być otwarte na możliwość ewentualnych podróży biznesowych.

 

Oferujemy odpowiedzialne i niezależne stanowisko, oparte na długoterminowej umowie o prace bądz B2B, w rozwijającej się, międzynarodowej firmie, w której sam będziesz mógł mieć wpływ na rozwój i nowe działania. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju Twoich profesjonalnych umiejętności i szansę kariery w międzynarodowej grupie inżynieryjnej.

Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu

Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...
Inżynier Projektu Praca Inżynier Projektu

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (587)
Wałbrzych (43)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (834)
Tarnów (38)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1628)
Radom (64)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (11)
Podkarpackie:
Rzeszów (88)
Przemyśl (17)
Podlaskie:
Białystok (100)
Suwałki (20)
Łomża (11)
Pomorskie:
Gdańsk (315)
Gdynia (117)
Słupsk (36)
Śląskie:
Katowice (412)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (88)
Elbląg (30)
Ełk (9)
Wielkopolskie:
Poznań (504)
Kalisz (30)
Konin (25)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (224)
Koszalin (47)
Kołobrzeg (16)
Auchan (111)
Tesco (230)
UBS (1)
OBI (8)
PKP (12)
STRABAG (15)
ABB (60)
Accenture (142)
Luxoft (155)
PKO BP (318)
KPMG (35)
T-Mobile (0)
IKEA (3)

Rekrutują z Praca.pl