Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy

DevOps Engineer

INTITEK Polska Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1912 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Planowanie i koordynowanie wersji dla wielu aplikacji
  • Zarządzanie cyklem życia aplikacji oraz konfiguracja systemu
  • Wsparcie w procesie wydawania nowych release` ów
  • Automatyzacja procesu delivery z wykorzystaniem narzędzi CI
  • Ścisła współpraca z zespołem analityków, programistów i testerów
WYMAGANIA
  • Doświadczenie z Docker Ansible / Chef / Puppet
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku chmurowym (Azure)
  • Znajomość technologii CI / CD do projektów Java (Jenkins, Bitbucket, Maven / Gradle, Artifactory)
  • Zarządzanie bazą danych
  • Znajomość systemu Linux
  • Wiedza z zakresu sieci i bezpieczeństwa
  • Znajomość Git i Maven
  • Znajomość języków skryptowych (bash) mile widziane PowerShell
  • Znajomość metodologii Agile
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w najnowszych technologiach
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta multisport