Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

DevOps Engineer

7N Sp. z o.o.

Małopolskie

35 dni temu

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

praca zdalna

O projekcie

Poszukujemy Inżyniera DevOps w ramach długofalowej współpracy z software hous’em z branży farmaceutycznej. Firma klienta wyróżnia się na rynku wysokimi standardami narzędziowymi i developerskimi oraz nowoczesną, zwinną organizacją pracy projektowej. Konsultanci 7N uczestniczą w rozwoju licznych aplikacji i serwisów wewnętrznych wspierających biznes, operacje i produkcję.

Zakres obowiązków
  • Tworzenie skryptów/narzędzi do procesów Continuous Integration/Continuous Deployments na etapie rozwoju, testów i produkcji
  • Projektowanie i opracowywanie szablonów / narzędzi do automatyzacji w zakresie zarządzania infrastrukturą, konfiguracją i zmian
  • Identyfikacja i implementacja procesów w celu poprawy jakości
  • Opracowywanie projektów i wdrożenia infrastruktury chmurowej (AWS) oraz kierowanie procesem od wdrożenia do operacji
  • Samodzielna realizacja projektów rozwojowych
Oczekiwania
  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (preferowany Ansible)
  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu aplikacji na AWS
  • Doświadczenie w uruchamianiu aplikacji w kontenerach Docker oraz znajomość Kubernetes
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration (Maven/Gradle, Jenkins/Bamboo, GIT/Stash)
  • Bardzo dobra znajomość języków: Perl/Python/Bash
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Naszym Konsultantom oferujemy
  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 88 - 100 PLN/h + VAT (poziom ok. 14 080 - 16 000 PLN + VAT miesięcznie przy współpracy podwykonawczej, w zależności od poziomu doświadczenia: Poziom Pro:  88-90 PLN + VAT, Poziom Senior: 94-100 PLN + VAT).
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant.
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.).
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat).
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2018: https://youtu.be/0YoTCeVsB3E).
Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i umieszczenie w bazie danych 7N Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych, realizowanych przez 7N Sp. z o.o. obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie."

Poznaj

7N to duńska firma konsultingowa, zajmująca się outsourcingiem ekspertów IT. Globalnie, w ośmiu krajach zatrudniamy ponad 1000 osób (w Polsce ok. 560). W ciągu prawie 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

Jesteśmy indywidualnym agentem naszych konsultantów. Promujemy ich kompetencje u naszych klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego finansową przejrzystość, wsparcie w rozwoju zawodowym i zawodową stabilność. Naszym głównym założeniem jest długoterminowość współpracy. Duża część zespołu 7N to osoby pracujące dla nas od wielu lat.

Poznaj stanowisko: Inżynier DevOps

Pojęcie DevOps stanowi połączenie dwóch angielskich słów – development (rozwój) oraz operations (operacje) – i idealnie oddaje charakter pracy inżyniera DevOps. Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku jest połączenie działań charakterystycznych dla działów rozwoju i developerów programujących aplikacje oraz działów utrzymania administratorów utrzymujących ...
Inżynier DevOps Praca Inżynier DevOps

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (712)
Wałbrzych (68)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (247)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2260)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (81)