Zobacz więcej ofert pracy

Dezynfektor w Centralnej Sterylizatorni

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
1469 dni temu

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. -
Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: D1.110.20.2020
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (możliwość dofinansowania przez pracodawcę)
  • CALYPSO – karta sportowa na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ("wczasy pod gruszą", zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych w PZU S.A.
  • Program Pracowniczych Planów Kapitałowych prowadzonych przez TFI PZU S.A.
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego
Podstawowe zadania na stanowisku
  • Prawidłowe przyjmowanie skażonych narzędzi do CS w systemie T-Doc
  • Terminowe dekontaminowanie i oczyszczanie wyrobów medycznych w strefie brudnej CS
  • Obsługa wszystkich urządzeń technicznych znajdujących się na wyposażeniu centralnej sterylizatorni w strefie brudnej
  • Praca zgodnie z obowiązującą technologią procesów produkcyjnych realizowanych w Centralnej Sterylizatorni- strefie brudnej
  • Wykonywanie precyzyjnych czynności manualnych związanych z prawidłową dekontaminacją i oczyszczaniem wszystkich narzędzi chirurgicznych będących na wyposażeniu Copernicus Podmiot Leczniczy
  • Prawidłowa, kompleksowa obsługa systemu T-Doc w strefie brudnej
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji zintegrowanego SZJ
  • Przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie/zawodowe
  • Umiejętność wykonywania precyzyjnych czynności manualnych
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Motywacja do pracy , samokształcenia, uzupełnienia kwalifikacji wymaganych do pracy w CS
  • Elastyczność , samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku dezynfektora w CS mile widziane