Digital marketing specialist
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
Zaczernie
specjalista (mid)
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
4 dni temu
Opis oferty

Wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją. Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak m.in.: Colorland, nPhoto, Uwolnij Kolory,  Decor Mint, Artibo czy Presejo.

Obecnie szukamy osoby, która dołączy do zespołu PRESEJO, jako Specjalista ds. marketingu internetowego. Presejo jest innowacyjną drukarnią Web2Print działającą w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania poligraficzne. Na tym stanowisku będziesz dbać m.in o rozwój FanPage’a marki na Facebooku oraz LinkedIn. Wprowadzenie automatyzacji wg. ustalonych kryteriów w wybranym Sales Managerze oraz opiekował się stroną internetową Presejo.

Miejsce pracy: Zaczernie
Zakres obowiązków
  • udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej marki w zakresie działań internetowych
  • tworzenie contentu (pisanie tekstów, tworzenie koncepcji grafik/materiałów foto-video)
  • opracowywanie koncepcji, planowanie działań oraz kampanii marketingowych online (m.in. Facebook Ads) wraz z ich realizacją (praca w oparciu o social media planner)
  • rozwijanie profilu marki w mediach społecznościowych ( Facebook, LinkedIn)
  • ocena efektywności działań internetowych, opracowywanie analiz i prezentacji danych, raportów, rekomendacji na przyszłość
  • współpraca z grafikami, copywriterami, zespołem social ads
  • analiza i research słów kluczowych istotnych pod kątem biznesowym, pozycjonowanie SEO/SEM (tworzenie, rozbudowa i optymalizacja treści)
  • wprowadzenie automatyzacji wg. ustalonych kryteriów w wybranym Sales Managerze (Hubspot, GetResponse, SalesManago itd…)
  • wsparcie Managera w aktualnych zadaniach
Poszukiwane kompetencje
  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kanałów social media,
  • doskonała znajomość narzędzi i kanałów social media (FB, LinkedIn)
  • znajomość narzędzi marketingu online, zasad SEO i SEM
  • umiejętność analizy danych oraz znajomość systemów raportowania wyników kampanii internetowych
  • znajomość trendów i aktualna wiedza na temat zmieniającej się rzeczywistości social media
  • umiejętność konsekwentnego tworzenia contentu w przyjętej stylistyce językowej (tożsamość językowa marki)
  • umiejętność tworzenia zróżnicowanych, interesujących materiałów social mediowych
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność długoterminowego planowania i organizacji pracy własnej
  • doświadczenie we współpracy z działem kreacji (copywriter/grafik/fotograf)
  • doświadczenie w moderacji kanałów społecznościowych (angażowanie/inicjowanie dialogu/wrażliwość w ocenie ryzyka konwersacji)
  • mile widziane: doświadczenie w obsłudze narzędzi do email marketingu
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
  • nowoczesna i komfortowa przestrzeń do pracy
  • pracę pełną wyzwań z ludźmi którzy lubią to co robią
  • udział w projektach, kluczowych dla rozwoju Presejo
  • możliwość rozwoju poprzez udział w warsztatach i wymianie wiedzy eksperckiej
  • dużą samodzielność w realizacji celów
  • nieformalną atmosferę pracy i partnerską relację ze współpracownikami
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych:
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • smart lunch

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.