Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Automatyzacji Procesów

MDP Engineering Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2378946, z dnia 2019-04-15

MDP Engineering specjalizuje się w projektowaniu oraz dostarczaniu gotowych maszyn i urządzeń dla przemysłu z branży Automotive.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Analiza rynku pod względem oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych
  • Badanie i analiza potrzeb klienta
  • Tworzenie specyfikacji z klientem, pozyskanie niezbędnych informacji do zbudowania oferty
  • Złożenie wiążącej oferty, doprowadzenie do zawarcia umowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży B2B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Poszukujemy osób wykazujących się dużą samodzielnością, posiadających własne pomysły sprzedażowe i motywację do ich realizacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie + część prowizyjna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dużą autonomię podejmowanych działań
  • Dołączenie do energicznego zespołu młodej, prężnie rozwijającej się firmy
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Dofinansowanie pakietów prywatnej opieki medycznej i kart sportowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest MDP Engineering Sp. z o.o. Sp. k..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (46)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2119)
Radom (169)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (74)