Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca ds. Nieruchomości

Freedom Nieruchomości

Tarnów, Kraków, Wadowice

7 dni temu

Miejsce pracy: Tarnów, Kraków, Wadowice

Pracując w nieruchomościach masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. To praca dla ludzi z silnym charakterem, zdyscyplinowanych i wytrwałych, ale przede wszystkim cechujących się doskonałą organizacją.

Jeżeli nie masz doświadczenia w sprzedaży to mamy najlepszy system szkoleń, nie tylko w branży nieruchomości, ale być może w Polsce! Dzięki niemu staniesz się skutecznym sprzedawcą i będziesz mógł zrealizować swoje cele osobiste.

Twoje zadania:
  • SYSTEMATYCZNE pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność,
  • utrzymywanie profesjonalnych RELACJI z klientami,
  • ORGANIZACJA cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości,
  • WSPÓŁPRACA z zespołem i dbałość o pozytywne relacje,
  • realizacja CELÓW sprzedażowych,
Czego oczekujemy:
  • GOTOWOŚCI do ciężkiej pracy oraz chęci rozwoju,
  • DETERMINACJI w realizacji celów,
  • umiejętności SŁUCHANIA,
  • KOJARZENIA faktów i wyciągania wniosków,
  • umiejętności PODEJMOWANIA DECYZJI,
  • KREOWANIA rozwiązań.
Co oferujemy:
  • pracę na umowach na WYŁĄCZNOŚĆ - pewne wynagrodzenie!
  • usługi najwyższej JAKOŚCI na rynku,
  • BRAK OGRANICZEŃ finansowych,
  • pełne WDROŻENIE i wsparcie mentorskie,
  • SZKOLENIA rozwojowe i doskonalące umiejętności sprzedażowe,
  • najlepszy MARKETING OFERT wspierający sprzedaż,
  • ATMOSFERĘ wsparcia i zrozumienia.

Budujemy silną markę, ponieważ wiemy, że praca wypełniająca połowę naszego życia, musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia. Dlatego też, szukamy ludzi, którzy potrafią zachować odpowiedni balans. Naszą siłą jest różnorodność.

Poznaj

Mówiąc krótko, w niespełna 7 lat z jednego olsztyńskiego biura staliśmy się ogólnopolską siecią szybkiej sprzedaży nieruchomości. Jak? Po prostu, robiąc najlepiej jak umiemy to, co kochamy. W tej chwili bijemy własne rekordy i ułatwiamy zmiany już w 40 oddziałach. Naszą misją jest wyznaczanie nowych standardów na rynku pośrednictwa i zmiana wizerunku agenta nieruchomości. Jednak ponad wszystko cenimy szybkość. Dlaczego?

Tylko szybki rozwój zawodowy i personalny zapewnia nam poczucie spełnienia. Jedynie sprawne rozwiązanie problemu daje poczucie sensu, a prędkie osiąganie własnych celów daje satysfakcję. Poza tym, kiedy robimy to wszystko przed czasem, mamy go więcej na swoje pasje!

Spokojnie, to wcale nie oznacza, że nie potrafimy żyć w wolnym tempie. Doskonale wiemy jak cenna jest swoboda, elastyczność i odpowiedni balans między życiem zawodowym a prywatnym. Być może dlatego, że nasza filozofia powstawała w krainie tysiąca jezior i lasów.

Do sedna - czego możesz się od nas nauczyć i czego oczekiwać? Przede wszystkim nauczymy Cię sprzedaży. Jeżeli jesteś już w branży od kilku lat, pokażemy Ci jak najlepiej wykorzystać Twoje umiejętności. Dołączysz też do wiodącego na rynku zespołu, który nie ustaje w swoim rozwoju i ciągle ma apetyt na więcej. Potrzebujesz nauczyć się lub rozwinąć najcenniejsze na rynku pracy umiejętności? Czujesz, że potrzebujesz impulsu dla swojej kariery? W takim razie #rozruszajsię w nieruchomościach!

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...
Doradca ds. Nieruchomości Praca Doradca ds. Nieruchomości

Aplikujesz na ogłoszenie