Doradca Handlowo-Techniczny

Klient portalu Praca.pl

Zachodniopomorskie

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 3366882, z dnia 2020-06-26

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Codzienna obsługa Klientów w terenie , aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami
  • Sprzedaż opon, osprzętów, umów serwisowych, napraw, agregatów prądotwórczych oraz najmów, zgodnie z obowiązującym planem sprzedaży w regionie
  • Dobór osprzętów, opon i innych usług do profilu Klienta oraz profesjonalne doradztwo
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie kontraktów zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
  • Prowadzenie i systematyczna aktualizacja bazy danych klientów w regionie
  • Sporządzanie raportów dla Przełożonego
  • Kontrola płatności
  • Dbanie o wizerunek firmy w terenie

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • Znajomość materiałów eksploatacyjnych do maszyn
  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie: umowa o pracę
  • Motywacyjny pakiet wynagradzania
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez firmę w Polsce i za granicą
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane aplikacje - dziękujemy.

Poznaj stanowisko: Doradca Handlowy
Doradca Handlowy jest to osoba, która doradza klientowi w kwestiach handlowych, czyli produktu, usługi danej firmy. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo ...
Praca Doradca Handlowy