Doradca Handlowy - Rynki Zagraniczne
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.
Gdynia
specjalista junior / mid
umowa o pracę
rekrutacja online
1 dzień temu

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Opis stanowiska
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych
  • Bieżąca obsługa zamówień oraz zapytań handlowych w tym przygotowywanie ofert handlowych
  • Koordynacja działań wewnątrz firmy związanych z w/w obsługą klientów w tym również stały kontakt z laboratorium
  • Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z dotychczasowymi i nowymi odbiorcami
  • Czynny udział w budowanie oraz rozwój strategii na rynkach zagranicznych
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe mile widziane chemiczne, biologiczne, ekonomiczne w obszarze marketingu lub sprzedaży
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży lub doradztwa międzynarodowego
  • Swobodna komunikacja biznesowa w języku angielskim
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych
  • Zorientowanie na działanie oraz umiejętność pracy z celami
  • Samodzielność, pewność siebie, zaangażowanie
Oferujemy
  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, karty świąteczne, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop oraz telefon służbowy)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.