Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego Orange

OPTIMO Sp. z o.o.

Kielce, Starachowice

2 dni temu

Firma OPTIMO Sp. z o.o. jeden z partnerów Orange Polska,

zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Marzysz o pracy dla najlepszej marki telekomunikacyjnej? Chciałbyś doradzać, a nie tylko sprzedawać? Dołącz do Doradców Klientów Biznesowych Orange!

Twoje główne zadania:
  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach
  • przygotowywanie ofert biznesowych
  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
  • opieka nad obecnymi klientami Orange, w tym obsługa posprzedażowa
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • monitorowanie rynku
Nasze oczekiwania:
  • zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientem
  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej B2B, D2D lub telemarketingu (telekomunikacja, energia, finanse, ubezpieczenia itp.)
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • przedsiębiorczość
  • odpowiedzialność
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
Oferujemy Ci:
  • pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • jasną ścieżkę kariery
  • cykl szkoleń produktowo – ofertowych oraz z technik sprzedaży,
  • pracę dla segmentu o najwyższym potencjale sprzedażowym
  • elastyczność i swobodę działania
  • możliwość rozwojua

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).
Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Poznaj

Biuro Przedstawicieli Handlowych Optimo Sp. z o.o. zajmujących się sprzedażą usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii komórkowej dla rynku biznesowego.

Poznaj stanowisko: Konsultant Klienta Biznesowego

Konsultant Klienta Biznesowego to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie klientów - małych i średnich przedsiębiorstw i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz odpowiada za aktywną sprzedaż produktów i usług firmy. Poza tym, negocjuje warunki sprzedaży i przygotowuje umowy, doradza klientom w zakresie wyboru usług, produktów, a także przygotowuje prezentację ofert i przeprowadza szkolenia. ...
Konsultant Klienta Biznesowego Praca Konsultant Klienta Biznesowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest OPTIMO Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (808)
Wałbrzych (52)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (131)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (832)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1739)
Radom (73)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)