Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta/Sprzedawca w salonie premium

GOMEZ

Poznań, Suchy Las (pow. poznański)

323 dni temu

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Realizacja zamówień internetowych,
  • Prasowanie, klipsowanie i oklejanie towaru etykietą cenową,
  • Dbanie o ekspozycję oraz czystość w Salonie,
  • Wymierzanie towaru,
  • Kontakt mailowy.

Wymagania:

  • Zainteresowanie modą – warunek konieczny,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności sprzedażowe i komunikatywność,
  • Dobra organizacja pracy oraz określanie priorytetów,
  • Rzetelne podejście do obowiązków,
  • Umiejętność działania pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Dla najlepszych możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez.
  • Imprezy integracyjne i nagrody uznaniowe,
  • Praca w dynamicznym i młodym zespole,
  • Możliwość pracy z najlepszymi markami modowymi na świecie,
  • Pakiety socjalne po okresie próbnym (karta Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenia),
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na asortyment dostępny w salonach GOMEZ.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Administratorem danych jest Gomez Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-693), przy ul. Tomasz Drobnika 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000631068 (akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego), NIP 9721264099, REGON 364534202, zwana dalej „GOMEZ”. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta