Doradca klienta z językiem niemieckim dla projektu social media
TELUS International
opolskie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
3 dni temu

*Zwróć uwagę, że stanowisko znajduje się w Gdańsku, a my pomożemy Ci się przenieść

Jesteś entuzjastą marketingu cyfrowego, który lubi wyzwania polegające na znalezieniu odpowiednich produktów reklamowych online, które będą wspierać różne firmy? Dołącz do nas: Poszukujemy specjalistów ds. marketingu cyfrowego i sprzedaży jako konsultantów jednej z największych sieci społecznościowych!

Do naszego zespołu w Gdańsku aktualnie poszukujemy:

Doradca klienta z językiem niemieckim dla projektu social media – pakiet relokacyjny

Twoje zadania:
  • Codzienne kontaktowanie się z nowymi i obecnymi klientami (agencjami lub reklamodawcami) przez telefon i e-mail, identyfikowanie możliwości sprzedaży i dostarczanie tym firmom najlepszych rozwiązań reklamowych dla ich celu biznesowego
  • Udzielanie informacji o kampaniach reklamowych online
  • Przygotowywanie strategii reklamy internetowej w oparciu o potrzeby klientów
  • Ocena potrzeb reklamowych klientów
Twój profil:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 (w piśmie i mowie)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie digital marketing lub sprzedaży online
  • Znajomość i używanie social media w życiu codziennym
Oferujemy:
  • Pomoc w przeprowadzce do Gdańska (np. bilety lotnicze, transfer z lotniska)
  • Bonus powitalny w wysokości do 3000 euro
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
  • Prywatna opieka medyczna
  • Medicover Sport
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie w miejscu pracy
  • Możliwości rozwoju kariery w naszej firmie
  • Pozytywne międzynarodowe środowisko pracy (strefy relaksu, Playstation)
  • Płaska hierarchia i nieformalna kultura
  • Premie za polecenie pracowników

Aplikuj już teraz i zostań częścią naszego zespołu!

Nasz zespoł HR, Aleksandra Kasperska, Paweł Szejgiec oraz Aigul Sourbaeva, z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-288. Wyślij nam swoją aplikację - kliknij "Aplikuj".

Dostosowaliśmy nasz proces rekrutacji i wszystkim kandydatom oferujemy obecnie rozmowy online.

O nas: Doskonała obsługa klienta to nasza pasja – w 2020 roku Competence Call Center połączyło się z TELUS International i jest teraz jego częścią. Od tego czasu 50 000 członków zespołu zapewnia najlepszą obsługę klienta w ponad 50 językach dla międzynarodowych i dobrze znanych partnerów.

Poznaj

Who are we?

TELUS International Europe is a multilingual provider of digitally-enabled customer experience and IT solutions. After merging with Competence Call Center, the company has more than 10,000+ team members across Europe and 50,000+ worldwide.

TELUS International empowers customer experience innovation through digital enablement, spirited teamwork, agile thinking, and a caring culture that puts customers first. The company's solutions cover customer experience, digital transformation, IT lifecycle, advisory and digital consulting, risk management, and back-office support. Fueling any stage of company growth, TELUS International partners with some of the world’s most disruptive brands across high growth industry verticals, including tech and games, communications and media, eCommerce and fintech, healthcare, and travel and hospitality. The company serves clients in over 50 languages.

Our Gdańsk location was founded in 2014 and since that time, we are offering workplaces for many different positions. You can learn more below.