Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta

Linea sp. z o.o.

Dąbrówka, Dopiewiec

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 1959085, z dnia 2018-05-03

Linea sp. z o.o. to firma deweloperska o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Dąbrówka, Dopiewiec

Opis stanowiska

  • praca z dokumentami sprzedażowymi i posprzedażowymi (umowy, protokoły, archiwizacja, korespondencja)
  • zamawianie dokumentów potrzebnych do podpisywania umów notarialnych
  • utrzymywanie kontaktów z klientami, bankami i kontrahentami
  • obsługa klienta (prezentacja oferty, podpisywanie umów)
  • aktualizowanie oferty dewelopera na stronach www oraz w serwisach prasowych
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych (cenniki, tabele ofertowe)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra prezencja
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności organizacyjne
  • dokładność i skrupulatność
  • znajomość programów: pakiet Office
  • prawo jazdy kat. B
  • język angielski (w stopniu komunikatywnym)
  • znajomość branży związanej z nieruchomościami będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy

  • pracę na pełen etat - umowa o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i zaangażowania
  • możliwość rozwoju (szkolenia)
  • praca stacjonarna

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (589)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1709)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)