Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta

YG-1 POLAND Sp. z o.o.

Śląskie

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 2514554, z dnia 2019-06-18

Firma z branży narzędzi skrawających o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, w związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta, miejsce pracy : Warszawa/Cała Polska.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Telefoniczna sprzedaż i udzielanie informacji nt. produktów firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie długoterminowej relacji z klientami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Znajomość i wiedza z zakresu obróbki skrawaniem,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
  • Znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji,
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów, dobór właściwych rozwiązań,
  • Samodzielność, systematyczność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Wynagrodzenie podstawowe + motywacyjny system prowizyjny,
  • Prywatna opieka medyczna oraz FitProfit,
  • Bony okolicznościowe,
  • Szkolenia wstępne z zakresu obsługi klienta oraz szkolenia produktowe,
  • Ciekawa praca w otwartym i wspierającym się zespole,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta