Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta

Ośrodek Sprzedaży i Rozwoju

Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Bytom, Rybnik, Knurów, Pyskowice, Częstochowa

2 dni temu

Miejsce pracy: woj. śląskie
Nr ref.: DO/KP/PP/223

Jesteśmy częścią firmy, która istnieje od ponad 150 lat i w swojej branży jest jedną z największych firm na świecie. To również pierwsze przedsiębiorstwo, które z udziałem kapitału zagranicznego, pojawiło się 30 lat temu na polskim rynku.

Lata działalności, doświadczenia i profesjonalizmu zaowocowały obsługą w Polsce ponad 3,5 mln klientów, co daje nam kluczową pozycję. Swoje produkty i usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Szeroki wachlarz produktów, elastyczne dopasowanie do Klienta, dobrze wyszkolona i uczciwa kadra pozwala nam nie tylko utrzymać, ale i wzmacniać pozycję lidera w branży.

Poznaj te i inne nasze wartości dołączając do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
  • prowadzenie i realizacja kalendarza spotkań,
  • edukacja Klientów nt. dostępnych do zaoferowania rozwiązań i wybór najkorzystniejszego,
  • realizacja własnych celi sprzedażowych,
  • utrzymywanie trwałych, dobrych relacji ze swoimi Klientami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
Pasujesz na to stanowisko, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i pracy z Klientem lub masz motywację aby się tego nauczyć,
  • jesteś otwarty na ludzi i swobodnie nawiązujesz oraz podtrzymujesz kontakt z rozmówcą,
  • jesteś przedsiębiorczy i doskonale zorganizowany,
  • posiadasz minimum wykształcenie średnie,
Ze swojej strony proponujemy:
  • wysokie dochody i jasny system prowizyjny (od 4 tys zł),
  • dodatkowe premie oraz atrakcyjne konkursy,
  • benefity (karta sportowa, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
  • pracę w przyjaznym, otwartym i wspierającym zespole,
  • nie tylko możliwość, ale i prawo do awansu zapisane w ścieżce kariery,
  • dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń do realizowania własnych pomysłów,
  • bezpośrednią umowę agencyjną z MetLife,
  • wsparcie sprzedażowe Kierownika tak długo, jak tego potrzebujesz,
  • bezpośrednia pomoc w budowaniu bazy Klientów przy wykorzystaniu najnowszych technologii,
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

MetLife

Metlife istnieje od ponad 150 lat i w swojej branży jest jedną z największych firm na świecie. To również pierwsze przedsiębiorstwo, które z udziałem kapitału zagranicznego, pojawiło się 30 lat temu na polskim rynku.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Sprzedaży i Rozwoju.