Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego Autoryzowanego Serwisu Samochodowego

Środula Sp. z o.o.

Sosnowiec

3 dni temu

"Środula" Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Opel i Kia - firma z 20-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:
  • kosztorysowanie
  • obsługa klientów serwisu blacharsko-lakierniczego,
  • dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług,
  • tworzenie dokumentacji napraw,
  • uzgadnianie zakresu napraw,
  • rozliczanie szkód komunikacyjnych,
  • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.
Wymagania:
  • znajomość budowy i technologii napraw samochodów,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • mile widziana znajomość wykonywania kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych w programach Audatex, Eurotax,
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwoju osobistego i zawodowego
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w nowoczesnej i rozwijającej się firmie,
  • rozwój i szkolenia,
  • przyjazną atmosferę,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

"Środula" Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Opel i KIA Motors - firma z 20-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku.

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Środula Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (766)
Wałbrzych (46)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (114)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (867)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1877)
Radom (149)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)