Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Doradca serwisu mechanicznego / blacharsko-lakierniczego Autoryzowanego Serwisu samochodowego

Środula Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
5845 dni temu

Ogłoszenie numer: 44108, z dnia 2008-05-15

Autoryzowany Dystrybutor i Serwis samochodów Opel i Chevrolet z ponad 10-letnią tradycją i wieloma osiągnięciami.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

• obsługa klientów serwisu i organizacja pracy mechaników na hali serwisowej, • nadzór nad procedurami, tworzenie dokumentacji napraw, • uzgadnianie zakresu napraw, • doradztwo techniczne, • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Wymagania

• znajomość budowy i technologii napraw samochodów, • zaangażowanie, szybkie uczenie się, • elokwencja, sumienność, dokładność, lojalność, uczciwość, • obsługa PC, • prawo jazdy kat. B, • doświadczenie zawodowe na stanowisku min. 1 rok, • wykształcenie min. średnie. Mile widziane: • doświadczenie z ASO lub warsztatów specjalistycznych, • znajomość programu Audatex lub Eurotax, • doświadczenie w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Oferujemy

• stałe zatrudnienie w nowoczesnej firmie, • bogaty program szkoleń, • przyjazną atmosferę, dobre zarobki.