Doradca Techniczny

Sto Sp.z o.o.

Gdynia

33 dni temu

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości systemów ociepleniowych, powłok elewacyjnych, tynków oraz farb.

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon komórkowy)
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia technologiczne
  • miłą atmosferę pracy w zgranym Zespole

Twoje zadania

  • praktyczne demonstracje prawidłowej aplikacji naszych produktów na inwestycji
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oraz szkoleń dla Klientów z zakresu technologii Sto
  • wsparcie techniczne w zakresie wiedzy o produktach dla Klientów i Pracowników
  • przygotowywanie próbek dla Architektów i Inwestorów
  • kontrola prawidłowego zastosowania systemów Sto na realizowanych projektach

Nasze oczekiwania

  • min. 3-letnie praktyka na podobnym stanowisku lub w firmie wykonującej systemy elewacyjne lub tynki wewnętrzne
  • znajomość materiałów budowlanych
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość w przekazywaniu wiedzy i nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność posługiwania się pacą
Poznaj stanowisko: Doradca Techniczny
Doradca Techniczny to osoba, która odpowiada za doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opieka i doradztwo techniczne, prezentowanie produktów firmy, utrzymywanie relacji z klientami i potencjalnymi partnerami, prowadzenie szkoleń technicznych, koordynacja działań pomiędzy serwisem a klientem, obsługa reklamacji, samodzielne planowanie i ...
Praca Doradca Techniczny