Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec Ochroniarz Sosnowiec
Dowódca zmiany - Obiekt Logistyczny

Securitas Polska Sp. z o. o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
1677 dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie zadań ochrony,
  • Utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • Wdrażanie i szkolenie dla pracowników nowych i obecnych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami  i zarządzaniem kontraktem,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość,

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
  • posługujących się językiem angielskim w stopniu dobrym

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ochronie.
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.