Najnowsze oferty pracy

  • Portier

    Uniwersytet Wrocławski   Wrocław, plac Uniwersytecki 1    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  część etatu
    3 dni
    Nazwa stanowiska: Portier Rodzaj umowy: umowa o pracę Zakres obowiązków: Sprawowanie dozoru i ochrony mienia znajdującego się w budynku wraz z samym i terenem przyległym. Prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy do pomieszczeń, prowadzenie rejestracji przebiegu dyżurów w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Dozorca Gdańsk
Dozorca – Dyżurny Lądowiska

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2009 dni temu

Ogłoszenie numer: 2119034, z dnia 2018-10-26

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: D1.110.81.2018

Opis stanowiska

  • kontrola stanu płyty lądowiska

  • w przypadku stwierdzenia obecności jakichkolwiek przedmiotów, śmieci, liści itp. na płycie lądowiska natychmiastowe ich usuwanie

  • w okresie zimowym bieżące odśnieżanie płyty lądowiska

  • kontrola stanu płyty lądowiska pod kątem oblodzenia

  • bieżące odladzanie płyty lądowiska przy użyciu stosowanej w obiekcie chemii

  • współpraca z SOR w zakresie obsługi lądowiska

Wymagania

  • umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności interpersonalne, zdolność przyswajania nowych zagadnień.
  • odpowiedzialność w realizacji zadań
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Możliwości skorzystania z atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń grupowych
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w warunkach dużego podmiotu leczniczego