Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    6 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Administracyjny

IPK Sp. z.o.o.
Gdynia, okolice Gdyni
praca stacjonarna
1632 dni temu

Klient IPK, instytucja o renomowanej pozycji i rozpoznawalności,

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Gdyni
Opis stanowiska:
  • udział w opracowaniu koncepcji i strategii oraz kierowanie wdrożeniem procesów rozszerzających zakres funkcjonowanie organizacji,
  • przygotowanie strategii i planu działania nowego oddziału placówki,
  • zarządzanie procesami z zakresu: zasobów ludzkich jak i technicznych,
  • przygotowywanie harmonogramu projektu uwzględniającego wszystkie etapy procesu,
  • bieżące zarządzanie realizowanym projektem,
  • zadbanie o prawidłowy i płynny przepływ informacji pomiędzy różnymi działami firmy oraz wszystkimi uczestnikami projektu.
Wymagania:
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami z dziedziny NGO,
  • umiejętności potrzebne do kierowania złożonym projektem i zakończenia go z sukcesem,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność współpracy zespołowej,
  • mile widziane doświadczenie w projektach o charakterze inwestycji budowlanych.
Oferujemy:
  • możliwość kreatywnego wpływu na cele i efekty końcowe projektu,
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji w Polsce,
  • ciekawe możliwości rozwoju,
  • elastyczną formę zatrudnienia/współpracy.