Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dyrektor Operacyjny śląskie
Dyrektor COO (Chief Operating Officer)

Schultz Seating Poland Sp. z o.o.
śląskie, Kłobuck k. Częstochowy
praca stacjonarna
1229 dni temu

Ogłoszenie numer: 3995349, z dnia 2020-12-10

Spółka Schultz Seating Poland wchodząca w skład międzynarodowej grupy posiadającej ponad 50-letnie doświadczenie w branży meblarskiej, producent metalowych komponentów oraz gotowych mebli tapicerowanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Kłobuck k. Częstochowy

Opis stanowiska

  • nadzór nad działami produkcyjnymi firmy, działem planowania oraz zaopatrzenia i logistyki,
  • zarządzanie i koordynowanie podległymi działami w celu osiągnięcia maksymalizacji zysków przy zachowaniu minimalizacji kosztów,
  • doskonalenie procesów produkcyjnych oraz organizacji i metod pracy w celu zwiększenia efektywności przedsiębiorstwa i wydajności wszystkich procesów logistycznych i produkcyjnych,
  • współpraca z Zarządem oraz członkami kadry kierowniczej w zakresie realizacji strategii firmy,
  • tworzenie oraz pełnienie nadzoru nad wdrożeniem strategii operacyjnych,
  • nadzór nad terminowością dostaw oraz jakością wyrobów zgodnie z wymogami klientów,
  • analizowanie wskaźników KPI w podległych działach oraz wdrażanie niezbędnych działań naprawczych,
  • nadzór nad właściwym wykorzystaniem systemu ERP,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi w podległych działach oraz nadzorowanie rozwoju podległych pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne),
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku COO,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności kierownicze,
  • doświadczenie w analizowaniu kosztowym i wydajnościowym zarządzanych obszarów,
  • znajomość strategii LEAN w celu wdrożenia jej w spółce,
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • orientacja na cel i wynik,
  • zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • zdolności budowania dobrych relacji,

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku mającym strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy,
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • Sponsorowany pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.