Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Operacyjnych

Globetek Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
dyrektor
praca stacjonarna
955 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Obowiązki:
  • Zarządzanie podległym zespołem z założonym budżetem i wskaźnikami, w zgodzie ze strategią firmy,
  • Realizacja krótko i długoterminowych planów produkcyjnych,
  • Koordynacja projektów inwestycyjnych,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji,
  • Prowadzenie polityki personalnej, w tym dbałość o podnoszenie kwalifikacji pracowników,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w firmie,
  • Opracowanie i wdrożenie zasad zgodnych z koncepcją Lean Manufacturing,
  • Optymalizacja planowania produkcji dla zapewnienia ciągłego wzrostu wykorzystania zainstalowanych maszyn tzw. OEE,
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień,
  • Kontakty z firmami zewnętrznymi,
  • Wdrażanie usprawnień w celu zwiększenia efektywności w podległych działach,
  • Realizacja polityki jakościowej firmy i jej doskonalenie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane: przeróbka plastyczna (optymalnie na zimno) lub metaloznawstwo i obróbka cieplna lub metalurgia lub materiałoznawstwo,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w branży przemysłowej związanej z przeróbką plastyczną (Ciągarnia, walcownia), hutnictwem, metalurgią,
  • Wiedza techniczna na temat procesów obróbki plastycznej na zimno, obróbki cieplnej, a także znajomość zasad funkcjonowania infrastruktury elektrycznej, energetycznej i mechanicznej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu aktywami spółki,
  • Doświadczenie w pracy z zespołem produkcyjnym lub utrzymania ruchu na stanowisku kierowniczym,
  • Praktyczna znajomość metod zarządzania produkcją (Lean Manufacturing, Kaizen),
  • Wiedza w zakresie optymalizacji finansów przedsiębiorstwa,
  • Doskonałe zdolności analityczne i przywódcze,
  • Umiejętność planowania pracy zespołu,
  • Umiejętność wyznaczania celów i myślenia strategicznego,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • Wskazane G1, G2, G3 na stanowisku dozoru możliwość zrobienia uprawnień w trakcie zatrudnienia.
Oferujemy:
  • Roczna umowa na czas określony, następnie umowa na czas nieokreślony,
  • Opieka medyczna,
  • Multisport,
  • Pakiet socjalny
  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • Ubezpieczenie grupowe.