Dyrektor ds. Sprzedaży Artykułów Medycznych

Klient portalu Praca.pl

Małopolskie

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 3552448, z dnia 2020-08-13

Nasz zespół ma przyjemność wspierać w procesie rekrutacji firmę o wieloletniej tradycji i rozpoznawalnej marce z branży handlu artykułami medycznymi. Poszukujemy kandydatów/kandydatek zainteresowanych objęciem strategicznej roli na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: RW/48

Opis stanowiska

  • Przygotowanie rocznego budżetu finansowego oraz kontrola jego realizacji. Realizacja planów sprzedażowych oraz celów dystrybucyjnych.
  • Organizowanie i zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi.
  • Wdrażanie i monitorowanie standardów i procedur obowiązujących w branży farmaceutycznej.
  • Znajomość tematyki związanej z rozliczeniami z NFZ.
  • Raportowanie wyników do Centrali firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki zarządzania o profilu medycznym).
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania finansami, kontrolingiem finansowym w branży medycznej.
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży i dystrybucji artykułów medycznych.
  • Umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjny system premiowania za wyniki.
  • Służbowe narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop).
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnej aplikacji.

Zapewniamy pełną dyskrecję. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Sprzedaży
Dyrektor ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży i tworzy długoterminową politykę handlową przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej, pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie im, negocjowanie umów, budowanie relacji businessowych, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla ...
Praca Dyrektor ds. Sprzedaży