Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Sprzedaży w branży materiałów budowlanych

FPHU GŁUC, ANDRZEJ GŁUC

Maków Podhalański

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 2596991, z dnia 2019-08-13

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w produkcji betonu oraz sprzedaży materiałów budowlanych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Maków Podhalański

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie sprzedażą
  • współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży
  • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych
  • bieżąca analiza działań pod kątem efektywności
  • budowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży
  • współpraca ze strategicznymi klientami
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • raportowanie do Prezesa Zarządu

Wymagania

  • minimum 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu sprzedaży
  • wysokich zdolności organizacyjnych i negocjacyjnych
  • doświadczenia w zarządzaniu ludźmi
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
  • wysokiej orientacji na cel

Oferujemy

  • Kluczową rolę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ciekawe, ambitne zadania
  • Dużą samodzielność w realizowaniu zadań
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Sprzedaży
Dyrektor ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży i tworzy długoterminową politykę handlową przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej, pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie im, negocjowanie umów, budowanie relacji businessowych, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla ...
Praca Dyrektor ds. Sprzedaży