Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Dywizji Złomowej

Horyzont Doradztwo Personalne

Zawiercie

25 dni temu

Pracodawcą kandydata będzie prywatna firma z polskim kapitałem działająca w branży złomowo-hutniczej od prawie 30 lat. Ma silną pozycję na rynku i potencjał rozwojowy.

Miejsce pracy: Zawiercie
Nr ref.: 3867PR
Główne zadania:
  • stworzyć strategię działania na parę kolejnych lat,
  • szukać alternatywnych źródeł pozyskiwania oraz sprzedaży surowca,
  • prowadzić negocjacje z hutami,
  • koordynować prace kilku oddziałów skupu złomu na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • doświadczenie w bardziej tradycyjnych strukturach w przemyśle,
  • szerokie kontakty oraz umiejętność identyfikowania i pozyskiwania nowych partnerów,
  • kompetencje analityczne oraz podejmowania decyzji,
  • wysoki poziom energii, samodzielność oraz pracowitość,
  • znajomość branży oraz zarządzania strukturami rozproszonymi będą dodatkowym atutem.
Firma oferuje:
  • decyzyjne stanowisko,
  • wprowadzenie do biznesu (mentoring),
  • możliwość kreowania swojego miejsca pracy,
  • skonkretyzowaną wizję rozwoju,
  • stabilność.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Kierownik operacyjny, inaczej zwany kontrolerem sklepu jest osobą odpowiedzialną za maksymalizację rezultatów finansowych, osiąganych przez zarządzany przez niego sklep w danym okresie. Podczas realizacji tego celu kontroler sklepu nie może zapominać o przestrzeganiu norm jakościowych i procedur szeroko pojętego bezpieczeństwa. Kierownik operacyjny jest osobą odpowiedzialną za sklep (market) mu podległy na wielu płaszczyznach. Do ...
Praca Kierownik Operacyjny / Kontroler Sklepu