Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Dywizji Złomowej

Horyzont Doradztwo Personalne
Zawiercie
praca stacjonarna
1703 dni temu

Pracodawcą kandydata będzie prywatna firma z polskim kapitałem działająca w branży złomowo-hutniczej od prawie 30 lat. Ma silną pozycję na rynku i potencjał rozwojowy.

Miejsce pracy: Zawiercie
Nr ref.: 3867PR
Główne zadania:
  • stworzyć strategię działania na parę kolejnych lat,
  • szukać alternatywnych źródeł pozyskiwania oraz sprzedaży surowca,
  • prowadzić negocjacje z hutami,
  • koordynować prace kilku oddziałów skupu złomu na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • doświadczenie w bardziej tradycyjnych strukturach w przemyśle,
  • szerokie kontakty oraz umiejętność identyfikowania i pozyskiwania nowych partnerów,
  • kompetencje analityczne oraz podejmowania decyzji,
  • wysoki poziom energii, samodzielność oraz pracowitość,
  • znajomość branży oraz zarządzania strukturami rozproszonymi będą dodatkowym atutem.
Firma oferuje:
  • decyzyjne stanowisko,
  • wprowadzenie do biznesu (mentoring),
  • możliwość kreowania swojego miejsca pracy,
  • skonkretyzowaną wizję rozwoju,
  • stabilność.

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.