Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Mielec
Dyrektor Handlowy

TECHMIX Fabryka Reklamy Sp. z o.o.
Mielec
praca stacjonarna
5957 dni temu

Ogłoszenie numer: 38997, z dnia 2008-01-24

produkcja reklam wizualnych

Miejsce pracy: Mielec

Opis stanowiska

* koordynowanie i motywowanie prac zespołu handlowego * opracowywanie strategii sprzedaży * opracowywanie we współpracy z zarządem strategii sprzedaży *przygotowywanie umów handlowych i nadzór nad ich prawidłową realizacją

Wymagania

* doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym * umiejętność prowadzenia negocjacji * umiejętność pracy zespołowej * komunikatywność i wysoka kultura osobista * kreatywność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne

Oferujemy

* interesująca praca pełna wyzwań, atrakcyjne wynagrodzenie.