Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Przedstawicielstwa

Ekotrade Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
1126 dni temu

Ogłoszenie numer: 4422613, z dnia 2021-04-06

Firma będąca ogólnopolskim dostawcą usług fizycznej ochrony mienia oraz usług pokrewnych, poszukuje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i nadzór nad jakością świadczonych usług fizycznej ochrony mienia w Regionie,
  • Zarządzanie procesem sprzedaży usług,
  • Rozwój organizacyjny i kompetencyjny podległej kadry menadżerskiej,
  • Nadzór nad nowymi wdrożeniami,
  • Reprezentowanie Spółki wobec kluczowych klientów w Regionie w sprawach bezpośrednio związanych z realizacją lub rozwojem usług.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Umiejętności analityczne, znajomość pakietu Office,
  • Znajomość branży usług ochrony oraz 5 letni staż w zarządzaniu strukturą organizacyjną lub w sprzedaży usług ochrony,
  • Dobra znajomość rynku, doświadczenie w sprzedaży usług,
  • Konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Niezbędne narzędzia pracy.