Dyrektor Przedstawicielstwa

Ekotrade Sp. z o.o.

Gdańsk

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4422613, z dnia 2021-04-06

Firma będąca ogólnopolskim dostawcą usług fizycznej ochrony mienia oraz usług pokrewnych, poszukuje:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i nadzór nad jakością świadczonych usług fizycznej ochrony mienia w Regionie,
  • Zarządzanie procesem sprzedaży usług,
  • Rozwój organizacyjny i kompetencyjny podległej kadry menadżerskiej,
  • Nadzór nad nowymi wdrożeniami,
  • Reprezentowanie Spółki wobec kluczowych klientów w Regionie w sprawach bezpośrednio związanych z realizacją lub rozwojem usług.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Umiejętności analityczne, znajomość pakietu Office,
  • Znajomość branży usług ochrony oraz 5 letni staż w zarządzaniu strukturą organizacyjną lub w sprzedaży usług ochrony,
  • Dobra znajomość rynku, doświadczenie w sprzedaży usług,
  • Konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Firma EKOTRADE została założona w 1991 roku przez Jacka Jerschinę. Działa na rynku ogólnopolskim i jest jednym z liderów branży ochrony. EKOTRADE to bogate doświadczenie, zasób wiedzy oraz najwyższa jakość usług oferowanych na rynku co potwierdzają przyznane nam certyfikaty, dyplomy i listy polecające od naszych partnerów handlowych.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Generalny
Dyrektor Generalny to osoba, która zarządza i koordynuje całym przedsiębiorstwem. Stanowisko to występuje we wszystkich sektorach gospodarki - jest jedną z najwyższych i najbardziej odpowiedzialnych pozycji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie planów krótko-, średnio- i długoterminowych firmy (np. planowanie strategiczne w zakresie ...
Praca Dyrektor Generalny