Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zakładu Gospodarki Odpadami

BIO MED SP. Z O.O
Szczukowskie Górki
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
773 dni temu

Ogłoszenie numer: 6747075, z dnia 2022-03-24

BIO-MED Sp. z o.o. działająca w branży ochrony środowiska w zakresie gospodarki odpadami ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Zakładu Gospodarki Odpadami.

Miejsce pracy: Szczukowskie Górki

Opis stanowiska

  • zdobywanie nowych rynków i kontraktów m.in. poprzez monitorowanie przetargów, przygotowanie ofert itp.
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów związanych z gospodarką odpadami
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz kontakt z kluczowymi Klientami Spółki
  • współpraca z organami administracji publicznej, organami ochrony środowiska oraz innymi podmiotami w zakresie gospodarki odpadami
  • znajomość przepisów prawnych dotyczących gospodarki odpadami, ochrony środowiska oraz monitorowanie zmian w tym zakresie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku  branży gospodarki odpadami
  • doświadczenie w obszarze przetwarzania odpadów
  • czynne prawo jazdy m.in.kat.B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.