Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

LUXKREDYT SP Z O O
Ostrołęka
praca stacjonarna
1970 dni temu

Ogłoszenie numer: 2206353, z dnia 2018-12-17

Firma LUXKREDYT Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrołęka

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za rozwój działalności firmy
  • Opracowywanie i aktualizowanie strategii przedsiębiorstwa
  • Udział w podejmowaniu decyzji
  • Podpisywanie umów i innych dokumentów formalnych
  • Nadzór i tworzenie nowych planów finansowych
  • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową firmy
  • Reprezentowanie firmy
  • Udział w spotkaniach biznesowych i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą
  • Doskonała znajomość branży finansowej
  • Świadomość finansowa, umiejętność zarządzania budżetami firmy
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Mile widziana osobowość dojrzałego lidera
  • Umiejętność strategicznego myślenia

Oferujemy

  • Pracę na kluczowym stanowisku w firmie
  • Dynamiczną, pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długofalową współpracę i realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa
  • Formę zatrudnienia do uzgodnienia