Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Słupsk
DYREKTORA HOTELU

TOURTREND Sp. z o. o.
Słupsk
praca stacjonarna
5098 dni temu

Ogłoszenie numer: 102288, z dnia 2010-06-09

Dolina Charlotty jest jednym z najpiękniejszych kompleksów rekreacyjnych w Polsce. Do naszego nowo wybudowanego, luksusowego hotelu o powierzchni 8000 m kw. poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za strategię rozwoju oraz całokształt spraw związanych z bieżącą pracą hotelu, przestrzeganie ustalonych standardów i zasad obsługi na najwyższym poziomie. Do jej zadań należeć będzie zarządzanie pracownikami oraz nadzór nad działaniami poszczególnych działów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość rynku hoteli w Polsce,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność zarządzania zespołem i zdolności przywódcze,
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • mobilność.

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • rozwój zawodowy.