Dyspozytor pogotowia energetycznego

FBSERWIS SA

Gdańsk

5 dni temu

Dołącz do nas !

FBSerwis S.A. poszukuje do pracy w Gdańskim Porcie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac pogotowia energetycznego
  • Wykonywanie przełączeń na rozdzielni 15kV oraz 110kV
  • Przyjmowanie zgłoszeń o awariach
  • Prowadzenie dziennika ruchu
  • Obserwowanie aparatury pomiarowej

  • Posiadasz świadectwo kwalifikacji SEP E i D powyżej 1kV
  • Posiada doświadczenie przy utrzymaniu sieci energetycznej 15kV
  • Możesz pracować w systemie zmianowym

Mamy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Perspektywę długotrwałej współpracy
  • Płatne nadgodziny
  • Finansowanie uprawnień SEP
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.;
  • Ubezpieczenie grupowe Allianz
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie karty MultiSport

Sprawdź, jak się u nas pracuje ! https://www.youtube.com/watch?v=du3l00Ntxbs

Jeśli masz CV - WYŚLIJ

Jeśli chcesz aplikować bez CV - ZADZWOŃ 509-861-139 lub WYŚLIJ SMS z nazwą stanowiska i miejscowością z ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Dyspozytor
Specjalista Dyspozytor to osoba, która odpowiada za koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: optymalne planowanie transportu, nadzór na kierowcami, organizacja pracy floty własnych pojazdów, organizacja napraw i przeglądów podległego taboru, ...
Praca Dyspozytor