Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyspozytor

GTV BUS

Ozimek

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2093358, z dnia 2018-10-02

Firma GTVBUS z siedzibą w Ozimku ( woj. opolskie ) – jesteśmy jedną z największych firm przewozowych w Polsce. Możemy poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma istnieje na rynku turystycznym od roku 1994, natomiast przewozem osób w ruchu międzynarodowym trudnimy się od roku 1999.
Elastyczność – Wygoda- – Zaufanie: dokładnie w tych trzech słowach możemy naszkicować charakter i organizację firmy. Dowodem wysokiej jakości usług jest z roku na rok rosnąca liczba zadowolonych klientów. Skrupulatność, elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta zapewniły Nam bardzo wysokie miejsce na rynku firm trudniących się przewozem ludzi.

Pracownika, do pracy w biurze, na stanowisko dyspozytora do obsługi kierowców pracujących na terenie Holandii.

Dyspozytor

Miejsce pracy: opolskie / Ozimek

Opis stanowiska

  • przygotowanie i zarządzanie planem pracy kierowców, na podstawie zleceń od kontrahentów
  • współpraca i nadzór nad kierowcami, na zasadzie wsparcia w realizacji zadań związanych z przewozem osób na terenie Holandii
  • kontakty telefoniczne z kontrahentami

Wymagania

  • doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność logicznego myślenia i planowania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomości obsługi programu Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • kultura osobista
  • zaangażowania w pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przewozowej
  • pracę w zespole
  • pracę rozwijającą i odpowiedzialną
  • o finansach rozmawiamy z wybranymi kandydatami podczas spotkania rekrutacyjnego

Poznaj stanowisko: Dyspozytor

Specjalista Dyspozytor to osoba, która odpowiada za koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: optymalne planowanie transportu, nadzór na kierowcami, organizacja pracy floty własnych pojazdów, organizacja napraw i przeglądów podległego taboru, ...
Dyspozytor Praca Dyspozytor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (787)
Wałbrzych (60)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (106)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (964)
Tarnów (63)
Nowy Sącz (45)
Mazowieckie:
Warszawa (2090)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (187)
Nysa (69)