Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyżurny ruchu

CTL Logistics Sp. z o.o.

Sosnowiec

20 dni temu

CTL Maczki Bór

Spółka Grupy CTL, kompleksowego operatora logistycznego

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Opis stanowiska:
  • obsługa urządzeń sterowania ruchem kolejowym dla prowadzenia ruchu pociągów na posterunku ruchu i przyległych szlakach,
  • prowadzenie dokumentacji ruchowej oraz ewidencjonowanie pracy eksploatacyjnej posterunku ruchu,
  • koordynacja bezpieczeństwa w podległym okręgu nastawczym.
Wymagania:
  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko dyżurnego ruchu,

  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,

  • znajomość przepisów i instrukcji związanych z prowadzeniem ruchu pociągów,

  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • prywatną Opiekę Medyczną LuxMed,

  • bogaty Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Dyspozytor

Specjalista Dyspozytor to osoba, która odpowiada za koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: optymalne planowanie transportu, nadzór na kierowcami, organizacja pracy floty własnych pojazdów, organizacja napraw i przeglądów podległego taboru, ...
Dyspozytor Praca Dyspozytor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2299)
Radom (176)
Płock (115)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (88)