Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert narzędzi monitorowania systemów informatycznych

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Łomża

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 2438245, z dnia 2019-05-07

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: podlaskie / Łomża

Nr Ref.: ENMSI.19.04

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Doświadczenie pracownika w zakresie narzędzi moinitorowania systemów informatycznych musi umożliwiać realizowanie usług na systemach operacyjnych Linux, Windows, Unix, platformy virtualne w zakresie:

  • instalacji i konfiguracji agenta monitorującego/zarządzającego
  • tworzenia grafów wspomagających identyfikację źródeł niedostępności infrastruktury
  • analizy i wizualizacji logów infrastruktury informatycznej i aplikacji
  • podłączenia agentów do centralnych konsol
  • developmentu specyficznych (custom) wymagań w zakresie monitorowania/zarządzania dla danego narzędzia
  • budowy integracji pomiędzy narzędziami
  • dostarczania usług dla innych narzędzi OpenSource w oparciu o DevOps-owy model współpracy

Wymagania

Doświadczenie w konfigurowaniu i utrzymaniu następujących narzędzi monitorowania i zarządzania:

A. Podstawowe

  • Zabbix
  • Graphana
  • Elastic Search
  • Prometheus

B. Dodatkowy atut

  • Ansible
  • Puppet

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Administrator IT

Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...
Administrator IT Praca Administrator IT

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (717)
Wałbrzych (69)
Legnica (109)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2264)
Radom (172)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (81)