Ekspert Wyszukiwarki Wewnętrznej

Apteki Gemini

Gdańsk

8 dni temu

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Park Naukowo-Technologiczny

Jako lider zespołu wyszukiwarki wewnętrznej będziesz odpowiedzialny za rozwój narzędzia, usprawnienie pracy i zwiększanie sprzedaży produktów w największej aptece internetowej w Polsce. Poszukujemy kogoś, kto z zaangażowaniem będzie razem z nami poprawiał jakość doświadczeń zakupowych dla naszych klientów poprzez poprawę jakości wyszukiwania na stronach www.aptekagemini.pl.

Opis stanowiska:
  • Aktywny udział w tworzeniu nowych funkcjonalności narzędzia wyszukiwarki oraz planowanie rozwoju już istniejących rozwiązań
  • Analiza zachowań pacjentów na stronie w celu udoskonalania obszarów technologicznych
  • Generowanie i rozpowszechnianie bieżących raportów i analiz
  • Ścisła współpraca z działem IT oraz dostawcą narzędzia
  • Współpraca z innymi działami w celu stałej poprawy wyników wyszukiwania (UX, SEO, Merchandising)
Wymagania:
  • Znajomość jednego z narzędzi do wyszukiwania (np. Fact-finder, Algolia, Elasticsearch, Amazon CloudSearch etc.)
  • Doświadczenie w branży eCommerce
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę zespołową w miłej atmosferze
  • Korzystną lokalizację - blisko centrum Gdańska
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Możliwości rozwoju
Pozycjoner stron internetowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się wykonywaniem szeregu czynności, mających na celu podniesienie pozycji danej strony internetowej w rankingu wyników jednej z najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych. Całokształt działań pozycjonowania i optymalizacji (weryfikacji i modyfikacji kodu strony pod kątem jak najwyższej jej atrakcyjności w oczach wyszukiwarki) odbywa się w przestrzeni ...
Praca Pozycjoner Stron Internetowych