Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Electro and Instrumentation Engineer

Hays Poland

Gdańsk

798 dni temu

Electro and Instrumentation Engineer
Gdańsk
Electro and Instrumentation Engineer
Gdańsk
Nr Ref.: 1072082

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma

Jeden z czołowych dostawców kompleksowych rozwiązań dla branży Oil&Gas. Stabilna organizacja o mocnej pozycji w swoim segemencie rynku . Firma o płaskiej strukturze oraz wysokiej kulturze organizacyjnej i standardach pracy.


Twoje następne stanowisko

Inżynier Projektu w obszarze Elektrycznym oraz Instrumentów Kontrolno-Pomiarowych wspierający projekty swoją ekspertyzą w fazie engineering, procurment oraz commissioning.  Jest odpowiedzialny za opracowanie projektu podstawowego, dokonanie kalkulacji oraz doboru urządzeń , przygotowanie schematów jednoliniowych, opracowanie specyfikacji dla poddostawców, udział w testach FAT,SAT, urochomieniach oraz próbach morskich.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jest to propozycja dla osób posiadających od 5 do około 10 lat doświadczenia w realizacji projektów w zakresie instalacji elektrycznych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej w przemyśle ciężkim, przetwórczym, chemicznym i petrochemicznych.  Kandydaci na to stanowisko powinni również posiadać  wiedzę na temat stref EX.

Ze względu na wysoką eskpozycję na kontakty w języku angielskim, bardzo dobra znajomość tego języka będzie niezbędna na tym stanowisku.


Co zyskujesz?

Stabilne zatrudnienie, przyjazne i wspierające środowisko pracy, bardzo dużą ilość szkoleń, pracę z najnowszymi rozwiązaniami na rynku, jasno określoną ściężkę rozwoju oraz konkurencyjne wynagrodzenie , a także prywatną opiekę medyczną.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)
Podkarpackie:
Rzeszów (88)
Przemyśl (16)
Podlaskie:
Białystok (105)
Suwałki (31)
Łomża (18)
Pomorskie:
Gdańsk (341)
Gdynia (145)
Słupsk (35)
Śląskie:
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (103)
Elbląg (31)
Ełk (9)
Wielkopolskie:
Poznań (550)
Kalisz (47)
Konin (35)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (272)
Koszalin (64)
Kołobrzeg (28)
Auchan (142)
Tesco (386)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (18)
STRABAG (14)
ABB (52)
Accenture (151)
Luxoft (170)
PKO BP (274)
KPMG (32)
Orange (12)
IKEA (5)
Budimex (35)

Rekrutują z Praca.pl