Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromechanik

AUDIT Doradztwo Personalne

Września

166 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej we Wrześni, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżące utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń,
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych i elektrycznych,
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych oraz remontów maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: elektrotechnika, automatyka, elektryczne, mechatronika),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i dalszego rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system premiowania.

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest AUDIT Doradztwo Personalne.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (36)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (155)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (104)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (29)
Mazowieckie:
Warszawa (1742)
Radom (55)
Płock (31)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (15)